מה אתם מחפשים מה בוילה? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בוילה?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לופט עם סנוקר


מגבשים את החברים סביב לופט עם סנוקר

 

אם אתם מארגנים לעצמכם מסיבה בתוך לופט להשכרה על הגג, או שאתם מארגנים מסיבה עבור חבר טוב (לדוגמה במקרה של מסיבת רווקים), יכול בהחלט להתקיים מצב שבו לא כל המוזמנים יכירו זה את זה - אחרי הכל, לכל אחד יש מספר מעגלים חברים, ולעתים אף חברים קרובים שלא מכירים אחד את השני - חלק מהלימודים, חלק מהצבא, חלק קרובי משפחה וכיו"ב. לכן פתרון מושלם הוא לדאוג שבתוך הלופט יהיה שולחן סנוקר ש"ישבור את הקרח" ויאפשר חגיגה מושלמת.

אין אדם שלא משחק סנוקר

בניגוד למשחקים אחרים, סנוקר הוא משחק שכולם פשוט אוהבים. הוא קל מאד להבנה - ומתאים למתחילים ולמתקדמים כאחד. בתוך לופט עם שולחן סנוקר, אתם תוכלו לקבץ את כל המוזמנים, להסביר כמה מהכללים הבסיסיים, ופשוט להתחיל לשחק.

הרעיון של לופט עם סנוקר הוא כל כך מוצלח, שאפשר להעתיק אותו גם לאירועים במקומות אחרים. לדוגמה, אם אתם רוצים לחגוג דווקא בתוך וילה, כדאי לדעת שיש היום אפשרות לשכור וילה עם שולחן סנוקר - וכך אותו אפקט יתקבל.

פשוט מושלם עבור לופט למסיבת רווקים

כפי שאתם רואים, הסנוקר מעולה לאירועים שבהם יש בעיקר רוב גברי. לכן אם אתם מתכננים מסיבת רווקים עבור חבר טוב, כדאי תמיד לוודא שבתוך לופט למסיבת רווקים , יש לפחות שולחן סנוקר גדול אחד, אם לא שניים, וכך אפשר להבטיח שהערב יתחיל ברגל ימין. לבחירת לופט כנסו לאתר לופט.co.il והתרשמו ממגוון לופטים עם שולחן סנוקר מרכז ובצפון הארץ. לייעוץ והכוונה חינם חייגו עכשיו למערכת האתר 0774060599 ומסרו לנציגינו את כל הפרמטרים בהם אתם מעוניינים, לפי הפרמטרים שלכם והתקציב העומד לרשותכם, נציגינו ימצאו עבורכם לופט מתאים.

  • וילות יוקרתיות וילה 4 יו
  • לופט לנד
  • וילות למסיבות מגה וילה
  • וילות וגם לופטים לאירועים
  • וילות בצפון