מה אתם מחפשים מה בוילה? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בוילה?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מקומות לאירועים- במה כדאי לבחור?

לחגוג אירוע באולם הוא אינו מיזם זול, אך ישנם אירועים שאי אפשר לחגוג בבית, חתונה לדוגמא היא אירוע מיוחד בחייו של כול אדם בוגר, ולרוב גם אירוע חד פעמי. אולמות אירועים נועדו לאפשר חגיגית אירוע במיקום קורן ומשמח המציע לאורחים שלל פיתויים וגירויים, זו גם סביבה בטוחה ומתוחזקת המצויידת במערכות תאורה מתוחכמות, ורמת תשתית ואבזור שמתאימה למלון עתיר כוכבים. אך לא רק- היום עומדים לרשותנו מתחמים מגוונים ואיכותיים המיועדים לאירועים ומסיבות פרטיות כמו לופטים להשכרה. כדי שתוכלו לבחור את המתחם המתאים לכוונות ולתקוות שלכם מאירוע מלא שמחה, אנו ממליצים לבדוק כמה וכמה מתחמים ולגלות במהלך החיפוש את הדגשים החשובים לכם במיוחד. נתחיל בהגדרת גבולות התקציב שלכם והגדרת מספר המוזמנים שתרצו באירוע שלכם, ואז יתחיל החיפוש סביב אולמות / לופטים / מועדנים המסוגלים לארח את המוזמנים שלכם במתחם שגודלו אינו גדול או קטן מדי.

מיקום, איכות השירות

בחרו להתרכז במגוון מתחמים לאירועים שמיקומם אינו רחוק ומאתגר להגעה, אולם אירועים/ וילה לאירועים בלב בוסתן על קצה הר מבודד הוא מקום בעל נוף נפלא, אך כול רשמי הנוף יתקזזו מול זעפנות האורחים שנאלצו לחפש את המקום ולנהוג באוטו במשך שעות. לכן ההמלצה היא לבחור במיקום נגיש וברור, אולי ליד מבנה או תחנת רכבת גדולה, ובוודאי להקפיד שסביב האירוע תהיה חניה מוסדרת ומוגנת בה יוכלו האורחים להחנות בבטחה. מיותר לציין כי מקומות לאירועים מציעים רמת שירות שונה, משירות בסיס הכולל צוות המטפל בצרכי האורחים והאירוע ועד שירות מהודק ואיכותי המקיף גם יכולת הפקה גבוהה, יכולת עיצוב פנים יחודיות לאירוע וכדומה. 

העלות

עלות אירוע משתנה ותלויה הן כמות המוזמנים, הן בסטטוס של המתחם, והן בתאריך הנבחר. ידוע שאם תבחרו לחגוג ברגע האחרון בתאריך בו עדיין לא שובץ בו אירוע, תזכו אז במחיר נמוך מהרגיל, אך למרות ההטבה הכלכלית יתכן מאד שאם תדחו תגלו שבתאריך הרצוי שלכם אין מתחם לטעמכם. תאריכי סוף שבוע כמו חמישי ושישי בצהריים הם לרוב יקרים יותר משום שהם גם המבוקשים יותר. ואירוע חורף זול יותר מאירוע בחודשי הקיץ. 

  • וילות יוקרתיות וילה 4 יו
  • לופט לנד
  • וילות למסיבות מגה וילה
  • וילות וגם לופטים לאירועים
  • וילות בצפון